آزادی کاوش و بیان خلاقیت از طریق هنر یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید به کودک نوپای رشد دهید. از رنگ آمیزی و رنگ انگشت گرفته تا گچ مخصوص بازی و گچ پیاده رو ، بازی هنری بهترین راه برای پرورش خلاقیت در کودک کوچک شماست - و مهارت های مهم دیگر را در این راه پرورش می دهید.

برای خرید لوازم نقاشی و نوشت افزار کودک به سایت نی نی پارسه مراجعه کنید.

هنر نه تنها برای کوچولوها سرگرم کننده است ، بلکه می آموزد. بازی خلاق به نوزادان و کودکان نوپا کمک می کند مهارت های مهمی در اوایل کودکی مانند مهارت های حسی و حرکتی خوب ، حل مسئله ، رشد شناختی ، اعتماد به نفس و حتی مهارت های ریاضی زودرس مانند شناختن اشکال، اندازه ها و الگوها را ایجاد کنند.

به خاطر داشته باشید که این فرآیند مهم است و نه محصول نهایی. (اگرچه همه این شاهکارها قطعاً جلوی یخچال شما را زنده می کنند!) کار در یک پروژه هنری با هم صحبت کردن با کودک نوپای خود در مورد آنچه که می سازند یا سوال های باز کار آنها. همچنین می تواند بسیار قدرتمند باشد. هیچ چیز کاملاً شبیه تماشای استقلال 2 ساله خود با فرو بردن آن مسواک در رنگهای مختلف نیست.

قبل از شروع کار شما و پیکاسو کوچک خود ، ممکن است بخواهید چند نکته را در ذهن داشته باشید:

یک فضای کاری را برای بازی خلاقانه و هنری اختصاص دهید. این می تواند از یک میز کار کوچک در گوشه اتاق بازی گرفته تا فضای بزرگتر با میز کاردستی یا سه پایه باشد. فقط مطمئن شوید که فضای کافی برای کوچولوی شما وجود دارد.
آمادگی برای ظروف سرباز یا مسافر. اگر تمیز کردن رنگ انگشت از فرش به نظر ایده خوب او نیست ، حتما در یک دود خوب و یک پارچه قطره ای برای کف سرمایه گذاری کنید. . بعدا میتونی از ما تشکر کنی
لوازم اصلی هستند. به کوچولوی خود سلطنت آزاد دهید تا هر زمان الهام گرفت ، هنر بسازد. (البته در حالی که آنها را زیر نظر دارید!) این بدان معناست که شما باید فضای هنری خود را با وسایل مناسب و مناسب بچه ها مانند قیچی های مخصوص کودک ، چوب های چسب و مداد رنگی و نشانگرهای مخصوص گرفتن کودک ، تهیه کنید. ما همچنین برای ایجاد حداکثر خلاقیت عاشق میزهای آستر با رول های کاغذ کاردستی هستیم!
سن فعالیتهای خود را مناسب نگه دارید. برای کودکان نوپا جوان از 12 تا ماهگی یا بیشتر ، این اغلب به معنای بسیاری از بازی های حسی تحت نظارت (بوم کرم اصلاح ، بازی شن و ماسه یا رنگ انگشت) و پروژه های ساده تر (رنگ اسفنجی یا گچ بزرگ) است ، در حالی که کودکان نزدیک به 2 سال ممکن است لذت ببرند بیشتر پروژه های هنری سنتی مانند رنگ آمیزی ، نقاشی ، کلاژ یا مدل سازی خاک رس.
تفریح ​​را فراموش نکنید! کودکان نوپا عاشق ابراز وجود هستند و هنر راهی عالی برای توانمندسازی آنها در انجام این کار است. بگذارید آنها اکتشاف ، ایجاد و بازی کنند.
در اینجا برخی از اسباب بازی ها و وسایل مورد علاقه هنری ما برای هنرمند کوچک رو به رشد شما آورده شده است!

چگونه یک برنامه غذایی هفتگی داشته باشیم؟

خرید لوازم نقاشی و نوشت افزار کودک

عکاسی با نرم افزار حسابداری

، ,های ,بازی ,کودک ,رنگ ,هنری ,مهارت های ,رنگ انگشت ,کودکان نوپا ,گرفته تا ,خود را ,خرید لوازم نقاشی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
سما نرم افزار خیریه دانلود فيلم با کيفيت 1080p nilurayanehf bunelboafi مطالب اینترنتی موزیک سافت khaton123 آلفا 8 www.dasbekar.ir مدیریت: 09122179624